(Tech Xplore) - یک جفت محقق در Google ویدئویی را در YouTube منتشر کرده اند که ویژگی جدید احتمالی تلفن های اندرویدی را نشان می دهد - هشدار "غریبه به دنبال" است که اگر تلفن شخص دیگری را در پشت کاربر شناسایی کند که در تلاش برای مشاهده صفحه است ظاهر می شود. . گوگل جزئیات زیادی راجع به این ویژگی منتشر نکرده است اما اعلام کرده است که دو نفر از اعضای تیم خود یعنی هی جونگ ریو و فلورین شروف پروژه خود را که در سیستم های پردازش اطلاعات عصبی بعدی به نام "محافظ صفحه نمایش الکترونیکی" معرفی شده اند ، ارائه می دهند. کنفرانس.


هنگام استفاده از تلفن ، مردم هنگام انجام مشاغل خصوصی ، خواه با ضربه زدن به یک متن یا شماره پین ​​بانکی ، دچار ضرر و زیان خاصی می شوند - در صورت وم با تلفن خود روبرو هستند. در چنین موقعیتی ، آنها راهی ندارند که بدانند کسی در پشت سر آنها است که از بالای شانه خود نگاه می کند تا ببیند چه چیزی تایپ می شود ، از این رو نیاز به هشدار حریم خصوصی است.

ویژگی جدید تلفن از ابزاری که گوگل اخیراً با نام TensorFlow Lite released یک کتابخانه نرم افزاری AI منتشر کرده است ، استفاده می کند و از TensorFlow اصلی استفاده می کند. ایده این است که به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه دهیم برنامه های هوش مصنوعی را برای دستگاه های اندرویدی ایجاد کنند. نسخه جدید این ابزار همانطور که از نام آن پیداست ، نسبت به نسخه قبلی خود کوچکتر و آسانتر است.

ردیاب صفحه نمایش الکترونیکی با کنترل دوربین جلو و استفاده از آن برای تشخیص چهره کار می کند. تصاویر صورت توسط ماژول نرم افزاری تجزیه و تحلیل می شود که به طور مداوم بررسی می کند تا ببیند بیش از یک صورت قابل مشاهده است. در این صورت ، تلفن را در حالت فیلمبرداری قرار می دهد و چهره ثانویه را با رنگین کمان رنگارنگ از دهان ، علاء اسنپچات ، برجسته می کند. صفحه نمایش چهره با این پیام "قوی تر است که در حال جستجو است!"


از آنجا که این نرم افزار به جای ابر در تلفن قرار دارد ، پردازش تصاویر می تواند خیلی سریع انجام شود - توسعه دهندگان ادعا می کنند که می توانند یک واسطه را در میلی ثانیه پیدا کنند.

هنوز مشخص نیست که توسعه دهندگان درباره پیامدهای احتمالی حفظ حریم خصوصی نرم افزار صحبت کنند یا اینکه اگر دوربین فیلمبرداری همیشه فعال باشد ، چه میزان از باتری گوشی ضربه می زند. همچنین ناشناخته است که آیا گوگل واقعاً قصد اضافه کردن این ویژگی به تلفن های اندرویدی را دارد یا اینکه این نرم افزار به عنوان ابزاری برای جلب توجه TensorFlow Lite ساخته شده است یا خیر .

محققان به جریان فیلم برداری HD با قدرت 10000 برابر کمتر دست یابند

ویدئوی Google نشان می دهد که "غریبه بدنبال هشدار" برای تلفن های هوشمند است

، ,تلفن ,کند ,های ,یک ,نرم ,است که ,می کند ,را در ,می دهد ,های اندرویدی ,صفحه نمایش الکترونیکی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
آرلیس minoodplus دانلود آهنگ جدید الکامپ دانلود فیلم دانلود سریال کره ای loozm معرفی کالا آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. میرممد